Závěrečný 10.turnaj - Elévové divize A (16 a 18kolo)

Sportovní. areaál HAMR BRÁNÍK v Praze 4 , dne 24.4.2010

Sestava :  Kuba Štípek, Jirka Venclů, Pepa Šákr, Bertík Vocel, Kuba Kárník, Honza a Petr Vonáškovi, Lukáš Kos, Klára Naimanová, Marek Hendrych, Sandra a Patrik Fadrhoncovi, Dominik Král a Štěpán Jager

zápas č.15 :

FA Mladá Boleslav Tygříci                    :      FC Bučis Team C                    4 : 2    (0:1 , 2:0 , 2:1)

Střelci týmu FA MB:     2x Klára Naimanová

1x Lukáš Kos a Petr Vonášek

Ze zápasu jsme měli trošičku respekt, protože se jednalo vlastně o přímý souboj o sedmou a osmou příčku v závěrečné tabulce. To se také potvrdilo v úvodu zápasu, kdy nás soupeř lehce přehrával. Ale postupem času jsme si uvědomili, že jedině my sami si můžemezajistit kvalitní výsledek a pustili jsme se do soupeře s odhodláním zvítězit. To se nám také povedlo a poměrně v klidu jsme si pohlídali výhru  v zápase a zároveň slušnou sedmou příčku v tabulce.

zápas č.16 :

FBK Sokol Mladá Boleslav                    :      FA Mladá Boleslav Tygříci                    4 : 2    (1:1 , 1:1 , 2:0)

Střelci týmu FA MB:     1x Sandra Fadrhoncová a Kuba Kárník

Po předchozím zápase jsme měli teoretickou šanci postopit v tabulce ještě o jednu příčku výše. Pro nás bylo ovšem rozhodující, být našemu poslednímu soupeři v této sezóně - kamarádům ze Sokola, vyrovnaným partnerem a patřičně je minimálně potrápit, protože přeci jenom mají v týmu  zkušenější hráče, kteří nám dokáží "zamotat" hlavy. Při troše štěstí jsme chtěli odčinit porážku z předchozího vzájemného utkání, kdy jsme jasně vedli, ale nakonec se stejně z výhry radovali Sokolíci. Naše odhodlání bojovat bylo vidět od samotné úvodní rozehrávky a po druhé třetině jsme za stavu 2:2 mohli být velice spokojeni. Soupeř nás sice několikrát zatlačit v našem pásmu a měl navrh, ale my jsme se nadali a bojovali jsme. V poslední třetině jsme po obdržené brance vrhli včšechny síly do útočení a přišel čtvrtý gól, který definitivně rozhodl zápas.

Přesto si myslíme, že to byl jeden z našich nejhezčích a nejbojovnějších zápasů této sezóny.

Takže ještě jednou díky všem hráčům, rodičům a příznivcům florbalu za účast v této sezóně a můžeme se pomalu chystat na příští, kdy už budeme hrát v kategorii mladších žáků.

24.4.2010 FC Bučis Team C FBŠ Bohemians Caraways C 2 : 3
24.4.2010 TJ Sokol Královské Vinohrady B AC Sparta Praha B 0 : 3
24.4.2010 FA Mladá Boleslav - Tygříci  FC Bučis Team C 4 : 2
24.4.2010 FBŠ Bohemians Caraways C TJ Sokol Královské Vinohrady B 3 : 2
24.4.2010 FBK Sokol Mladá Boleslav FA Mladá Boleslav - Tygříci  4 : 2
24.4.2010 Wizards DDM Praha 10 B SSK Future team Jeneč 10 : 1
24.4.2010 BLACK ANGELS B FBK Sokol Mladá Boleslav 0 : 10
24.4.2010 FBC Start98 Kunratice Wizards DDM Praha 10 B 5 : 5