3.turnaj - Elévové divize A - 5 - 7 kolo

Sportovní hala u ZŠ Kunratice,  dne 22.11.2009

Sestava :  Kuba Štípek, Terka Klabanová, Pepa Šákr, Bertík Vocel, Kuba Kárník, Sandra a Patrik Fadrhoncovi, Honza a Petr Vonáškovi, Lukáš Kos,

zápas č.5 :

FBŠ Bohemians Caraways "C"        :      FA Mladá Boleslav Tygříci                   4 : 3    (0:1 , 0:2 , 4:0)

Střelci týmu FA MB:    2x Petr Vonášek, 1x Lukáš Kos

Od začátku zápasu jsme se do soupeře pustili s chutí konečně prolomit smůlu a přivést domů první body. Vše možnému bodovému zisku i nasvědčovalo, a když jsme po druhé třetině vedli 3:0, vypadalo to skutečně na první vítězství v této sezóně. Ale možná právě tento pocit nám svázal ruce a v poslední třetině jsme nechali soupeře hrát a beztresně střílet na naši branku. Po prvním obdrženém gólu jsme znejistěli a zapomněli jsme na zodpovědné přistupování k protihráčům, udělali jsme opět několik chyb a rázem vše vypadalo jinak. V závěru zápasu jsme se trochu vzpamatovali a vyrovnali jsme hru, ale bohužel nám nervozita vzala dobrou mušku z hokejek. Šance na vyrovnání či dokonce na obrat zápasu jsme měli, ale naše střely, asi i z přemíry snahy, netrefovaly soupeřovu branku.

Další ztráta bodů mrzí o to víc, že jsme byli "pár" minut od vítězství, ale je vidět, že florbal se hraje vždy až do konce utkání. Necelých 5 minut, ve kterých soupeř otočil výsledek zápasu, smetlo naši jinak velmi pohlednou a povedenou hru z povrchu tělocvičny do kategorie "další prohraný zápas!"

22.11.2009 FBC Start98 Kunratice FBŠ Bohemians Caraways C 6 : 9
22.11.2009 AC Sparta Praha B SSK Future team Jeneč 19 : 0
22.11.2009 FBŠ Bohemians Caraways C FA Mladá Boleslav - Tygříci  4 : 3
22.11.2009 SSK Future team Jeneč FBC Start98 Kunratice 0 : 23
22.11.2009 Wizards DDM Praha 10 B FC Bučis Team C 6 : 3
22.11.2009 FBK Sokol Mladá Boleslav TJ Sokol Královské Vinohrady B 2 : 0
22.11.2009 BLACK ANGELS B AC Sparta Praha B 4 : 7
22.11.2009 TJ Sokol Královské Vinohrady B Wizards DDM Praha 10 B 0 : 11