8.turnaj - Elévové divize A (14 a 15kolo)

Hala Hagibor TJ Bohemians, dne 21.3.2010

Sestava :  Kuba Štípek, Pepa Šákr, Bertík Vocel, Kuba Kárník, Honza a Petr Vonáškovi, Lukáš Kos, Klára Naimanová, Marek Hendrych, Sandra a Patrik Fadrhoncovi

zápas č.12 :

FA Mladá Boleslav Tygříci                    :      FBŠ Bohemians Caraways C                    7 : 4    (2:0 , 3:1 , 2:3)

Střelci týmu FA MB:    2x Honza Vonášek, Petr Vonášek

1x Kuba Kárník, Klárka Naimanová, Bertík Vocel

Jeli jsme pouze na jeden zápas a v šatně jsme si řekli, že se nebudeme na nic šetřit a zabereme naplno. První dvě třetiny byly po dlouhé době zcela v naší režiii, i když soupeř měl také několik pěkných akcí a nebezpečných střel. Ale my jsme konečně hráli s nasazením a plným odhodláním, takže jsme po dvou třetinách vedli celkem zaslouženě 5:1. Ještě začátek poslední třetiny byl v "klidu", ale na konci jsme začali už myslet na vítězství a nechali jsme soupeře chvilkami trochu lehkomyslně zaútočit a střílet. I když na druhou stranu, Bohemka měla v týmu "pouze dva střelce" , kteří nás ke konci zápasu trochu potrápili a připomněli nám, že se hraje až do posledních vteřin.

Přesto můžeme být spokojeni, získali jsme cenné body za výhru a naše hra se určitě líbila i našim několika fanouškům z řad rodičů.

21.3.2010 FC Bučis Team C Wizards DDM Praha 10 B 2 : 7
21.3.2010 AC Sparta Praha B BLACK ANGELS B 6 : 2
21.3.2010 Wizards DDM Praha 10 B TJ Sokol Královské Vinohrady B 4 : 0
21.3.2010 FBK Sokol Mladá Boleslav FC Bučis Team C 12 : 3
21.3.2010 FBC Start98 Kunratice SSK Future team Jeneč 14 : 3
21.3.2010 TJ Sokol Královské Vinohrady B FBK Sokol Mladá Boleslav 3 : 7
21.3.2010 FBŠ Bohemians Caraways C FBC Start98 Kunratice 1 : 7
21.3.2010 SSK Future team Jeneč AC Sparta Praha B 1 : 11