2.turnaj - Elévové divize A - 3. a 4.kolo

Sportovní hala TJ Vinohrady,  dne 25.10.2009

Sestava :  Kuba Štípek, Marek Hendrych, Terka Klabanová, Pepa Šákr, Bertík Vocel, Sandra Fadrhoncová, Klárka Naimanová, Honza a Petr Vonáškovi, Lukáš Kos, Ondra Kučera, Štěpán Jager

zápas č.1 :

FA Mladá Boleslav Tygříci       :      Black Angels B                    5 : 6    (1:1 , 2:3 , 2:2)

Střelci týmu FA MB:    3x Lukáš Kos, 1x Sandra Fadrhoncová a Štěpán Jager

V zápase jsme udělali několik hrubých chyb v obraně (sice nám chyběli dva obránci ze základní sestavy, ale to naše chyby neomlouvá) a nakonec jsme na ně doplatili. Navíc jsme byli "postiženi" trestným střílením a dvěma vyloučeními, které byly rozhodující pro výsledek zápasu. Sice jsem bojovali a snaha se nám nedá upřít, ale to pro výhru nestačí. Dokud nebudeme v obraně pracovat jako jeden tým a obránci nebudou plnit své úkoly bez zásadních chyb, nemůžeme pomýšlet na vítězství.

zápas č.2 :

AC Sparta Praha B           :    FA Mladá Boleslav Tygříci        3 : 1    (1:0 , 0:0 , 2:1)

Střelec týmu FA MB:    Lukáš Kos

Zápas byl docela pohledný, ale opět se nám výsledkově nevydařil. Začíná to být stejný průběh - soupeř nám vstřelí rychlé góly po našich chybách (v první třetině v čase 1:16 a ve třetí třetině v čase 1:16 a 3:05) a pak se můžeme snažit jak chceme a už to prostě nejde dohnat.

Závěrem:

V ligových zápasech by byl asi odvolám trenér nebo učiněna nějaká zásadní kádrová opatření v týmu, ale tady .... Všichni věříme, že se nám podaří se "vzpamatovat" a konečně utrhneme první body a postupně k nim přidáme další. Určitě máme navíc než na konec tabulky, ale to musíme ukázat ve hře. Oproti loňské sezóně je pozitivní, že střílíme góly, ale musíme jich méně dostávat.

25.10.2009 FBC Start98 Kunratice TJ Sokol Královské Vinohrady B 14 : 4
25.10.2009 Wizards DDM Praha 10 B FBK Sokol Mladá Boleslav 12 : 0
25.10.2009 FC Bučis Team C FBC Start98 Kunratice 3 : 5
25.10.2009 TJ Sokol Královské Vinohrady B SSK Future team Jeneč 4 : 0
25.10.2009 FBK Sokol Mladá Boleslav AC Sparta Praha B 4 : 2
25.10.2009 FA Mladá Boleslav - Tygříci  BLACK ANGELS B 5 : 6
25.10.2009 SSK Future team Jeneč FC Bučis Team C 1 : 16
25.10.2009 AC Sparta Praha B FA Mladá Boleslav - Tygříci  3 : 1