7.turnaj - Elévové divize A (11 - 13kolo)

Městská sportovní hala v Mladé Boleslavi, dne 21.3.2010

Sestava :  Kuba Štípek, Pepa Šákr, Bertík Vocel, Kuba Kárník, Honza a Petr Vonáškovi, Lukáš Kos, Klára Naimanová, Tereza Klabanová. Ondra Kučera, Štěpán Jager, Marek Hendrych, Dan Ráček

zápas č.10 :

FA Mladá Boleslav Tygříci                    :      AC Sparta Praha "B"                     1 : 6    (0:0 , 1:5 , 0:1)

Střelci týmu FA MB:    1x Pepino Šákr

Naše hra byla opravdu zoufalá. Týdenní jarní prázdniny se na našem výkonu podepsaly více, než jsme si chtěli připustit. První třetina proběhla ještě celkem úspěšně, protože se nám podařilo přistupovat ke střelcům a vytvořili jsme si i několik zajímavých šancí , ale zbytek zápasu proběhl v režii soupeře. Naši útočníci byli ospalí a takřka nepomohli obraně, přičemž obránci se také neukázali v nejlepším světle. U všech míčků jsme byli až druzí a vypadalo to, že nemáme zájem o hru. Byl to jeden z nejhůře odehraných zápasů a můžeme být rádi, že jsme neobdrželi více gólů. Mnohdy nás podržel brankář, i když také neměl "svůj" den. Musíme se z tohoto zápasu poučit a nedopustit podobné blamáže.

zápas č.11 :

Black Angels "B"                               :      FA Mladá Boleslav Tygříci                   5 : 3    (2:2 , 3:0 , 0:1)

Střelci týmu FA MB:    1x Pepa, Šákr, Dan Ráček a Štěpán Jager

Do zápasu jsme vstoupili s odhodláním odčinit ostudný výkon z prvního zápasu. Z počátku se nám to dařilo a bojovali jsme o možný zisk bodů do tabulky. První třetina proběhla oboustraně bojovně a vše bylo "otevřené". Bohužel se opět ukázalo, že druhé třetiny nám jsou osudné a průběžný výsledek zápasu vypadal najednou  hrozivě - 5:2. V poslední třetině se nedá našim hráčům upřít snaha o korekci výsledku, ale bohužel už bylo pozdě.

Dalo by se říci, že naše jarní prázdniny bez tréninků "mohou" za nejhorší výsledky našich zápasů. Snad se do příště vzpamatujem a zahrajeme lépe.

21.2.2010 AC Sparta Praha B FBK Sokol Mladá Boleslav 3 : 3
21.2.2010 SSK Future team Jeneč TJ Sokol Královské Vinohrady B 0 : 7
21.2.2010 FA Mladá Boleslav - Tygříci  AC Sparta Praha B 1 : 6
21.2.2010 FBK Sokol Mladá Boleslav Wizards DDM Praha 10 B 6 : 6
21.2.2010 TJ Sokol Královské Vinohrady B FBC Start98 Kunratice 3 : 5
21.2.2010 BLACK ANGELS B FA Mladá Boleslav - Tygříci  5 : 3
21.2.2010 FC Bučis Team C SSK Future team Jeneč 16 : 0
21.2.2010 FBŠ Bohemians Caraways C BLACK ANGELS B 5 : 4