1.turnaj - Elévové divize A - 1. a 2.kolo

Sportovní hala v Praze Čakovicích,  dne 11.10.2009

Sestava :  Kuba Štípek, Patrik Fadrhonc, Marek Hendrych, Kuba Kárník, Pepa Šákr, Bertík Vocel, Sandra Fadrhoncová, Klárka Naimanová, Honza a Petr Vonáškovi, Lukáš Kos, Ondra Kučera

zápas č.1 :

FBC Start98 Kunratice  :      FA Mladá Boleslav Tygříci                   5 : 4    (2:2 , 3:0 , 0:2)

Střelci týmu FA MB:    2x Bertík Vocel, 1x Klárka Naimanová a Petr Vonášek

Jednalo se o úvodní zápas, kterým jsme vstoupili do další sezóny Elévské soutěže. Začátek zápasu nám vyšel parádně a v 5 minutě jsme vedli již 2:0.  Přesto se soupeř ze dvou gólů rychle "oklepal" a do konce třetiny vyrovnal (po našich zcela stejných a zbytečných chybách v obraně). Poté jsme se dostali pod tlak a soupeř ve druhé třetině otočil zápas ve svůj prospěch na 5:2. O druhé přestávce jsme si na lavičce vše "vyříkali", zlepšili jsme obranu a zabrali jsme. Výsledkem bylo snížení na 5:4 (z pohledu soupeře), ale na víc už jsme neměli spíše štěstí než sílu. Byl to pěkný zápas, škoda jen, že jsme si neutrhli alespoň bod.

zápas č.2 :

FA Mladá Boleslav            :     Wizards DDM Praha 10 B                3 : 4    (0:1 , 2:0 , 1:3)

Do zápasu jsme nastupovali s touhou po bodech, čemuž měl nahrát i fakt, že Wizardi měl jen 7 hráčů v poli. Bohužel se ukázalo, že soupeřovi hráči byli o trošku starší, než většina našeho týmu, a herně dobře připraveni. Už to vypadalo, že se nám podaří "utrhnout" alespoň bod, ale bohužel jsme zase prohráli nejtěsnějším výsledkem. O to víc nás může mrzet, že v poslední třetině skóroval do naší branky pouze jeden hráč, zato však třikrát. I když jsme sii vytvořili dostatek slibných příležitostí, úspěšný srovnávací gól jsme nevstřelili.

Střelci týmu FA MB:    2x Lukáš Kos, 1x Petr Vonášek

10.10.2009 BLACK ANGELS B TJ Sokol Královské Vinohrady B 8 : 2
10.10.2009 FBC Start98 Kunratice FA Mladá Boleslav - Tygříci  5 : 4
10.10.2009 FC Bučis Team C BLACK ANGELS B 5 : 6
10.10.2009 FBK Sokol Mladá Boleslav FBC Start98 Kunratice 3 : 7
10.10.2009 FA Mladá Boleslav - Tygříci  Wizards DDM Praha 10 B 3 : 4
10.10.2009 AC Sparta Praha B FC Bučis Team C 5 : 4
10.10.2009 Wizards DDM Praha 10 B FBŠ Bohemians Caraways C 12 : 3