9.turnaj - Elévové divize A (15 a 17kolo)

Sportovní. hala v Praze VINOŘI , dne 10.4.2010

Sestava :  Kuba Štípek, Jirka Venclů, Pepa Šákr, Bertík Vocel, Kuba Kárník, Honza a Petr Vonáškovi, Lukáš Kos, Klára Naimanová, Marek Hendrych, Sandra a Patrik Fadrhoncovi, Ondra Kučera, Dan Ráček a Štěpán Jager

zápas č.13 :

FA Mladá Boleslav Tygříci                    :      SSK Future team Jeneč                    10 : 2    (5:0 , 3:1 , 2:1)

Střelci týmu FA MB:    3x Štěpán Jager

2x Bert Vocel

1x Klára Naimanová, Sandra Fadrhoncová, Lukáš Kos, Pepa Šákr a Petr Vonášek

Jednalo se o papírově jednoduchý zápas, protože jsme nastoupili proti dlouhodobě poslednímu týmu v tabulce. Přesto jsme se na zápas soustředili, jako na každý jiný a vyplatilo se - první třetina proběhla přesně dle předpokladů a skončila výsledkem 5:0 pro náš tým. V dalším dějství jsme si zkoušeli hlavně přhrávat a soupeře "rozebrat", což se odrazilo na našem menším gólovém "příspěvku".

Ve druhé třetině naskočil za Kubu Štípka do branky Jirka Venclů, aby nasbíral "ligové" zkušenosti, ale jeho působení na hřišti netrvalo dlouho, protože ho soupeřův útočník velice nešťastně a nevybíravě sekl při chytání míčku přes ruce. Navíc jsme z této ojedinělé akce soupeře dostali nešťastný gól , když se Jirka s bolestivou grimasou "svíjel" v brankovišti a rozhodčí nechali pokračovat ve hře. Tím skončilo Jirkovo několikaminutové působení v tomto zápase a musel si jít bolavý palec chladit. Naštěstí to nebylo nic vážného a k dalšímu zápasu byli zase připraveni oba gólmani.

Zápas jsme dohráli v klidu a docela s přehledem. Pochvalu za předvedenou hru si zaslouží celý tým a gratulaci posíláme Štépovi Jagerovi za dosažení hatricku.

TJ Sokol Královské Vinohrady B          :      FA Mladá Boleslav Tygříci                0 : 9    (0:2 , 0:5 , 0:2)

Střelci týmu FA MB:    2x Honza Vonášek a Sandra Fadrhoncová

1x Bert Vocel, Štěpán Jager, Marek Hendrych, Pepa Šákr , Dan Ráček

Druhý zápas měl být také v naší režii, hráli jsme s předposledním týmem tabulky, ale opět jsme nechtěli soupeře podcenit. Oproti prvnímu zápasu jsme upravili trochu sestavu a pro jistotu jsme posílili obranu. Zápas proběhl  pro naše barvy opět na výbornou a po opatrném začátku jsme se do soupeře pořádně "zakousli".  Naše snaha vyvrcholila ve druhé třetině, kterou jsme vyhráli 5:0.  V jejím průběhu došlo také na střídání našich brankářů, aby si Jirka spravil chuť po tom prvním nešťastném krátkém bolavém působení na hřišti. Tentokrát vše proběhlo dobře a zápas dochytal v pořádku.

Celý tým opět předvedl kombinačně pohlednou a zároveň bojovnou hru, na jejímž konci bylo další zasloužené vítězství.

Takže opět pochvala celému týmu a gratulace oběma gólmanům ke  společné vychytané 0 !!!

U obou zápasů můžemě našim hráčům vytknout jediné - neproměňování vyložených gólových šancí. Naštěstí nás to v těchto zápasech nemusí mrzet, ale v případě nerozhodného, či těsného výsledku bychom mohli zaplakat. A to se již několikrát v sezóně stalo - takže PŘÍŠTĚ JEŠTĚ ZABEREME !!

Děkujeme i za podporu našim fanouškům z řad rodičů, kterým se musela naše hra také líbit.

10.4.2010 FA Mladá Boleslav - Tygříci  SSK Future team Jeneč 10 : 2
10.4.2010 FC Bučis Team C TJ Sokol Královské Vinohrady B 5 : 3
10.4.2010 SSK Future team Jeneč FBŠ Bohemians Caraways C 0 : 10
10.4.2010 TJ Sokol Královské Vinohrady B FA Mladá Boleslav - Tygříci  0 : 9
10.4.2010 Wizards DDM Praha 10 B AC Sparta Praha B 3 : 2
10.4.2010 FBC Start98 Kunratice BLACK ANGELS B 12 : 1
10.4.2010 FBŠ Bohemians Caraways C FBK Sokol Mladá Boleslav 0 : 7
10.4.2010 BLACK ANGELS B Wizards DDM Praha 10 B 0 : 7